plendeites

MAZURSKIE SPA*

CENA

 Sauna 8 osobowa. Cena za 2 godziny 

100 zł/h

 Balia zewnętrzna z gorącą wodą „Ruskia Bania”
 Czerwiec/Lipiec/Sierpień

150 zł/wieczór

350 zł/wieczór dla osób nie mieszkających w Siedlisku 

 

 Balia zewnętrzna z gorącą wodą „Ruskia Bania”
 Wrzesień/Październik/Listopad/Grudzień/Styczeń/Luty/Marzec/Kwiecień/Maj 

350 zł/wieczór

450 zł/wieczór dla osób nie mieszkających w Siedlisku

 Balia zewnętrzna z gorącą wodą „Ruskia Bania”
 Okres Świąt i Nowego Roku od 23.12 do 04.01

500 zł/wieczór

500 zł/wieczór dla osób nie mieszkających w Siedlisku

Balia zewnętrzna z gorącą wodą XXL do 20 osób 

700 zł/wieczór

800 zł/wieczór dla osób nie mieszkających w Siedlisku

Balia zewnętrzna z gorącą wodą 2 osobowa bezpośrednio przy domku

*bania dwuosobowa/rodzinna/mażeńska do samodzielnego rozpalania i korzystania podczas pobytu

200 zł/pobyt (od 1 do 7 dni)

Dodatkowy ręcznik do sauny/bani/szlafrok

20 zł/szt

 

BANIE - usługa na zamówienie. Banie należy zamówić przynajmiej na dzień wczesniej. Przygotowanie bani trwa do 6 godzin. Bania opalana jest drewnem. Woda w bani jest zawsze świeża nawet w przypadku, gdy zamówiona bania wykorzystywana jest przez tego samych Gości kilka dni pod rząd. 

W przypadku niesprzyjających warunków pogodowych deszcz/mróz zastrzegamy sobie prawo do odwołania rezerwacji przygotowania bani.

BANIA 2 osobowa bezpośrednio przy domku - bania ustytuowana jest przy samym domku przy tarasie. Mogą z niej korzystać max. 2 osoby ewentualnie rodzina z małymi dziećmi. Bania jest na wyłączność. W cenie pierwsze rozpalenie. Podtrzymywanie temperatury i dalsze palenie beczki we własnym zakresie. W cenie drewno które znajduje sie w skrzyni. Cena dotyczy korzystania z bani od 1 do 7 dni. Dodatkowe rewno + 100 zł/skrzynia.

BANIA XXL - w okresie wakacyjnym lipiec - sierpiej jest ogólnodostępna i bezpłatna, czynna w godz. 11.00-18.00 od niedzieli do piątku. Woda nie jest w niej w tym czasie gorąca. W chłodne dni jest lekko podgrzana. W czasie niesprzyjających warunków pogodowych jest nieczynna. zastrzegamy sobie prawo do wyłączenia bani w przypadku niewłaściwego używania bani przez Gości w szególności, gdy woda zostanie zabruddzona i wymaga wymiany. W okresie wakacyjnym wymiana wody i czyszenie bani XXL odbywa się w soboty. W tym dniu bania jest nieczynna. W okresie reżimu sanitranego związanego z COVID korzystając z ogólnodostępnej bani prosimy o zachowanie dystansu oraz higieny. Celowe zabrudzenie wody przez nieprzestrzeganie higieny będzie skutkowało pokryciem kosztów czyszczenia i wymiany wody oraz rekompensatą nieczynnej atrakcji dla innyc Gości przez sprawców.

BANIA XXL 20 osobowa na wylączność - przygotowywana jest dla Państwa na wyłaczność. W czasie niesprzjających warunków pogodowych desz/wiatr/mróz bania jest nieczynna. Zwykle nie działą w terminie grudzień-luty.