plendeites

Nasze domki powstały by zapewnić Ci prywatność oraz poczucie niezależności. Dlatego nie ingerujemy w Twoje wybory kulinarne - jesz wtedy kiedy chcesz i to, na co masz ochotę. 

Te najprostsze oraz najbardziej wykwintne dania przygotujesz w pełni wyposażonym aneksie kuchennym, który oddajemy w Twoje ręce.

Jeśli jednak wolisz, żeby to inni gotowali dla Ciebie, a ponadto chciałbyś poznać smak regionalnych potraw - zapraszamy na śniadania do naszej werandy śniadaniowej a na regionalne obiady i kolacje do pobliskich restauracji, które chętnie Ci polecimy.

Śniadanie  45 zł/ os.

Śniadanie dla dziecka do 3 lat 35 zł/ os.

   

Na życzenie przy zamówieniu dla min 8 osób dorosłych:

 

Przedobiadek - zupa gospodyni 35 zł/ os.
Obiad od 75 zł/ os. (kawa, herbata w cenie obiadu)
Obiado - kolacja od 95 zł/ os. (kawa, herbata w cenie kolacji)
Obiado - kolacja dla dziecka Kolacja dla dziecka – 65 zł/ os.

W sezonie letnim można zamówić od lokalnych gospodarzy świeże jaja, sery kozie i krowie, jogurty, warzywa, owoce, ryby, chleb, sękacze i inne ciasta.

Posiłki serwujemy w werandzie przy recepcji po wczesniejszej rezerwacji.

Posiłki dla większych grup wyceniamy indywidualnie.

Wszystkie usługi wyżywienia realizujemy po wczesniejszym zamówieniu.

COVID19

W czasach reżimu sanitarnego staramy się by czuli się Państwo u na bezpiecznie, dlatego prosimy o wcześniejszą informację o chęci skorzystania z określonych posiłków. Pozwoli to nam na bieżąco reagować na ilość osób przebywających w naszej werandzie śniadaniowej.

Prosimy się na nas nie gniewać jeśli okaże się, że na chwilę wyłączymy usługi wyżywienia lub będziemy ustalać posiłki na konkretne godziny. Wszystko uzależnione jest od sytuacji zwiazanej z COVID.

Dziękujemy za wyrozumiałość.