plendeites

W Siedlisku Szarejkowe Wzgórza dla naszych Gości przygotowaliśmy 5 całorocznych, komfortowych, klimatyzowanych domków o powierzchni 75 m2, każdy z 60 m2 słonecznym tarasem z widokiem na łąki i lasy. W każdym domku znajduje się kominek opalany drewnem, klimatyzacja, TV,  w pełni wyposażony aneks kuchenny, zmywarka, podgrzewana podłoga w łazience, indywidualny alarm. Pościel i ręczniki.

Domki składają się z:

- 2-ch górnych sypialni (2 i 3 osobowych oraz 2 i 4 osobowych), wc górnego przy sypialniach, łazienki dolnej z prysznicem, aneksu kuchennego z częścią jadalną, salonu z 2-osobową kanapą i fotelami, słonecznego tarasu z drewnianymi meblami i leżakami, zadaszeniem na samochód/motor/quada, grilla weglowego.

Łączna baza noclegowa do 39 osób.

Z tarasów można usłyszeć, obserwować i podziwiać dzikie zwierzęta i ptaki, które podchodzą bardzo blisko paśnika znajdujacego się pod oknami: sarny, łosie, dziki, zające, bociany, żurawie, czajki, derkacze i wiele innych zwierząt.

RECEPCJA:

Przy wjeździe na teren siedliska znajduje się recepcja, wypożyczalnia sprzętu, plac zabaw dla dzieci oraz miejsca do biwakowania. W okresie letnim mini sklepik z regionalnymi przysmakami, zimnymi napojami i świeżą kawą. Gospodarze oraz pracownicy zawsze są do Państwa usług i służą pomocą.

PARKING:

Nasi Goście korzystają z parkingu znajdującego się bezpośrednio przy domkach.

Osoby odwiedzające naszych Gości mogą pozostawić swoje samochody wyłącznie na parkingu przy recepcji do godz. 22.00.

ZASADY REZERWACJI:

Gwarancją rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 30% kwoty pobytu w czasie 3 dni od potwierdzenia wstępnej rezerwacji.

Doba pobytowa rozpoczyna się o godzinie 16.00 a kończy o godzinie 11.00 dnia następnego. Mozliwość wcześniejszego zakwaterowania  i poźniejszego wykwaterowania  tylko po wcześniejszym ustaleniu przed przyjazdem.

 

PLANY DOMKÓW

GALERIA

View the embedded image gallery online at:
https://szarejki.pl/domki/domki#sigProId09c2f33f08

Domek z banią

View the embedded image gallery online at:
https://szarejki.pl/domki/domki#sigProId907c5d5def