plendeites

Przyjechaliśmy, zobaczyliśmy … pokochaliśmy!

Z fascynacji podróżami, przygodą, adrenaliną i jednocześnie miłością do siebie i miejsc, które nas zauroczyły powstały „Szarejkowe Wzgórza” w wiosce Szarejki.

Naszym marzeniem i oderwaniem się od codziennego szalonego życia w dużym mieście od pogoni i ucieczki przed nieustannie goniącym nas czasem było stworzenie miejsca gdzie będziemy czuć się jak w bajce. Po wieloletnich podróżach i poszukiwaniach znaleźliśmy Szarejki, tu czas się zatrzymuje pozwalając odpocząć, odetchnąć i naładować akumulatory.

Spokojnie to nie zawsze nudno!

Na 27 hektarowej posiadłości Szarejkowych Wzgórz na Mazurach Garbatych, które uznawane są za małe Bieszczady a powietrze jest tu najczystsze w Polsce, każdy znajdzie coś dla siebie. Jedni w ciszy i spokoju na słonecznych widokowych tarasach naszych domków mogą poczytać książkę, wyciszyć się w Mazurskim SPA w saunie czy wyszaleć w zewnętrznych baliach z gorąca wodą "baniach ruskich", inni mogą skorzystać z oferty jaką przygotowaliśmy dla naszych Gości w ramach aktywnego wypoczynku i zapewnienia maksymalnej adrenaliny.

W Szarejkowych Wzgórzach możecie nie tylko nauczyć się jazdy quadem, ale również z rodziną bądź przyjaciółmi poszaleć po naszym terenie off-road, gdzie przygotowane są trasy jak również wybrać się na krótszą i dłuższą wyprawę po Krainie Łowców Przygód.

Miłośnicy dwóch kółek mogą wypożyczyć u nas skutery i rowery.

Gwarantujemy niezapomniane wspomnienia!

... latem zapraszamy nad jeziora!

... zimą zapraszamy na narty!

... przez cały rok zapraszamy na quady!

Od lat jesteśmy zapalonymi miłośnikami turystyki quadowej. Szkolimy i prezentujemy region z perspektywy quada. Uczestniczymy w zlotach, rajdach, wycieczkach i wyprawach zarówno w Polsce jak i w innych zakątkach świata. Kochamy poznawać kultuę, obyczaje i ludzi.

Powroty do Szarejkowych Wzgórz pozwalają nam na regenerację, odpoczynek, wyciszenie i naładowanie baterii do kolejnych wyzwań.

Naszych Gości zawsze witamy z uśmiechem, rzyczliwością, oferując do wymażonego odpoczynu komfortowe domki z widokiem na cudowny świat w których każdy poczuje się jak w domu.

ZAPRASZAMY

Jeśli nie jesteś przekonany zadzwoń a więcej dopowiemy:)

Iwona i Dawid Bedyńscy

 

Kraina Ego: Ełk - Olecko - Gołdap