plendeites

Przyjechaliśmy, zobaczyliśmy … pokochaliśmy!

Z fascynacji podróżami, przygodą, adrenaliną i jednocześnie miłością do siebie i miejsc, które nas zauroczyły powstały „Szarejkowe Wzgórza” w wiosce Szarejki.

Naszym marzeniem i oderwaniem się od codziennego szalonego życia w dużym mieście od pogoni i ucieczki przed nieustannie goniącym nas czasem było stworzenie miejsca gdzie będziemy czuć się jak w bajce. Po wieloletnich podróżach i poszukiwaniach znaleźliśmy Szarejki, tu czas się zatrzymuje pozwalając odpocząć, odetchnąć i naładować akumulatory.

Spokojnie to nie zawsze nudno!

Na 27 hektarowej posiadłości Siedliska Szarejkowych Wzgórz na Mazurach Garbatych, gdzie powietrze jest najczystsze w Polsce a widoki z odzwierciedlają Toskanię, każdy znajdzie coś dla siebie. Jedni w ciszy i spokoju na słonecznych widokowych tarasach naszych domków mogą poczytać książkę, wyciszyć się, odprężyć w saunie czy zrelaksować w zewnętrznych baliach z gorąca wodą "baniach ruskich", inni mogą skorzystać z oferty jaką przygotowaliśmy w ramach aktywnego wypoczynku.

Miłośnicy dwóch kółek mogą wypożyczyć u nas skutery i rowery a amatorów kajaków zapraszamy na spływy.

Gwarantujemy niezapomniane wspomnienia!

... latem zapraszamy nad jeziora!

... zimą zapraszamy na narty!

... przez cały rok zapraszamy na odpoczynek!

Od lat jesteśmy zapalonymi miłośnikami turystyki quadowej i off-roadowej. Szkolimy i prezentujemy region z tej perspektywy. Uczestniczymy w zlotach, rajdach, wycieczkach i wyprawach zarówno w Polsce jak i w innych zakątkach świata. Kochamy poznawać kulturę, obyczaje i ludzi.

Powroty do Szarejkowych Wzgórz pozwalają na regenerację, odpoczynek, wyciszenie i naładowanie baterii do kolejnych wyzwań.

Naszych Gości zawsze witamy z uśmiechem, życzliwością, oferując do wymarzonego odpoczynku komfortowe domki z widokiem na cudowny świat w których każdy poczuje się jak w domu.

Czasem jesteśmy, a czasem nas nie ma. Staramy się naszą obecnością nie zakłócać Państwa spokoju. Można nas spotkać podczas spaceru lub gdy krzątamy się w okolicy naszgo domu i po terenie siedliska.

ZAPRASZAMY

Jeśli nie jesteś przekonany zadzwoń a więcej dopowiemy:)

Iwona i Dawid Bedyńscy

 

Kraina Ego: Ełk - Olecko - Gołdap